Peruk

Sach ® Peruk Satış mağazamızda atölyelerimizde son teknoloji peruk makineleri ve eşsiz profesyonel peruk dikim ustaları tarafından titizlikle hazırlanmış olan perukların yanı sıra;

İthal tül peruk (Lace Wig), sentetik peruk çeşitleri gerçeğe en yakın Kanakolan Peruklar, Erkek Peruk modelleri, çocuk peruk modelleri ve en doğal görünümlü kendi saçınızdan kimsenin ayırt edemediği peruklar online satış mağazamızda.

Online peruk satış mağazamızda bulamadığınız peruk modelleri için lütfen444 3 671 nolu çağrı merkezimizi arayarak size özel peruk imalatı için iletişime geçebilirsiniz. Üretimini ve ithalatını yapmış olduğumuz peruklar %100 doğal ham saç ile imal edilmiştir. İmalatımız olan yerli Peruklarda kullanmış olduğumuz saçlar tamamı ile Türk saçıdır.İthal ettiğimiz saçlar gruplarına göre Slav ırkına ve Kafkas ırkına ait 1. Kalite peruklardır.

Eğer alopecia areata, kemoterapi tedavisi görüyorsanız başı kaşındırmayan, ve hassas ciltler için tam uyumlu medical peruk çeşitleri ile sizlere en iyi ürünleri sunmaktayız. Kişiye özel ölçü alınarak yapılmakta olan Protez saç seçenekleri için lütfen 444 3 671 çağrı merkezimizi arayınız.